Kredyt mieszkaniowy PKO BP

PKO BP

Oferta on-line

PKO BP
Kredyt, który wybiera co trzeci kredytobiorca W Polsce to kredyt hipoteczny banku PKO BP. Z nim zrealizujesz swoje plany mieszkaniowe.

Najważniejsze parametry kredytu mieszkaniowego PKO BP:
Kwota kredytu: indywidualne
Waluty kredytu: CHF, EUR, GBP, PLN, USD
Minimalny wkład własny: 0% dla PLN i EUR, 25% inne
Przewalutowanie: 0.8%
Wcześniejsza spłata: od 1.50 do 2 %
Oprocentowanie: indywidualnie
Wiek kredytobiorcy: od 18 lat
Maksymalny okres kredytowania: 40 lat
Finansowanie nieruchomości: 100% dla PLN i EUR, 75% inne
Prowizja: do 3.50 %
0% przy zakupie ubezpieczenia
Ubezpieczenie:
Inne: - bilansowanie kredytu mieszkaniowego
- wakacje kredytowe i karencja
- negocjowalne oprocentowanie
Więcej informacji
Poniżej możesz dodać własny komentarz lub opinię o kredycie mieszkaniowym PKO BP, co może pomóc w podjęciu decyzji innym użytkownikom serwisu. Jeżeli masz wątpliwości dotyczące danego produktu, zadaj pytanie korzystając z poniższego formularza.
Komentarze i opinie
Autor: Jacek
Te negocjacje z oprocentowaniem kredytu to niestety kpina, bo bank i tak stawia cię pod murem, żadnych negocjacji nie ma, bo są widełki, a widełki takiego oprocentowania są narzucone przez banki,. A to przecież normalna rzecz. A wielkość takiego oprocentowania takiego kredytu hipotecznego w PKO BP jest zależna od wielu czynników, a przede wszystkim od zasobności twojegio portfela, im wieksze dochody tym tańszy kredyt, tak samo jest z wkłądem własnym, im wyższy tym mniejsze oprocentowanie kredytu hipotecznego.
Autor: Marynat
Kredyt hipoteczny w PKO BP to jest w chwili obecnej jeden z lepszych kredytów dostępnych na poslkim rynku kredytów hipotecznych. Dlatego, że koszty obsługi takiego kredyty są znacznie niższe od innych, a dodać muszę również, że przy takim kredycie nie trzeba płacić spreadów w przypadku zadłużenia walutowego, a to jest w tym banku preferowany od wielu lat, do tego wcześniejsza spłata takiego kredytu hipotecznego jest za darmo, co czyni taki kredyt hipoteczny w PKO BP bardzo atrakcyjnym
Autor: pkobp
Bank PKO BP już zabezpieczył sie w udzielaniu kredytów hipotecznych we franku szwajcarskim, ponieważ trzeba posiadać przynajmniej 25 procent sumy wartości nieruchomości, którą chcemy zakupić na kredyt hipoteczny. A w polskiej złotówce już nie czy euro, mnając na uwagę, ze może za niedługo przejdziemy na euro, a kredyt możemy dostać w PKOBP nawet na 40 lat. 
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.