Kredyt hipoteczny mPlan mBank

mBank

Oferta on-line

mBank
Kredyt hipoteczny mPlan mBanku sprawia, że masz możliwość realizacji marzeń o własnym mieszkaniu. Różne formy finansowania potwierdzane przez bank decydują o większej dostępności.
Najważniejsze parametry kredytu hipotecznego mBank:
Kwota kredytu: od 80 PLN
Waluty kredytu: CHF, EUR, GBP, PLN, USD
Minimalny wkład własny: brak
Przewalutowanie: bez opłat
Wcześniejsza spłata: do 2 %
Oprocentowanie: od 5.86 do 10.36 % dla PLN
Wiek kredytobiorcy: od 18 lat
Maksymalny okres kredytowania: 40 lat
Finansowanie nieruchomości: 110%
Prowizja: do 3 %
Ubezpieczenie: od 0.02 do 7 %
Inne:
Więcej informacji
Poniżej możesz dodać własny komentarz lub opinię o kredycie hipotecznym mBank, co może pomóc w podjęciu decyzji innym użytkownikom serwisu. Jeżeli masz wątpliwości dotyczące danego produktu, zadaj pytanie korzystając z poniższego formularza.
Komentarze i opinie
Autor: Rysio
Czy nadal można w mBanku uzyskać 110 % kredytu hipotecznego na zakup nieruchomośći? Czy jednak trzeba mieć wkłąd własny, ajak to jest z kredytami hipotecznym w walucie obcej, czy nadal można dostać kredyt hippoteczny we franku szwajcarskim bez żadnego problemu? 
Autor: Marian
Tak jak to jest w ofercie kredytowej kredytu hipotecznego mBanku zaznaczone to można dostać 110 procent wartości nieruchomości kredyt hipoteczny. Ale na ogół banki przyznają kredyty złotówkowe, bo w walucie po wprowadzeniu pewnych rekomendacji trzeba posiadać bardzo wysokie dochody, aby uzyskać kredyt walutowy chociażby we franku szwajcarskim.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.